ADVERTORIAL

Pokud hledáte hojnost, tento starověký čínský talisman by mohl být odpovědí...

5/5

Autor: Matyáš Nedvěd dne 17/07/2024

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

Máte pocit, že si prostě nemůžete odpočinout? Zdá se, že vás život zasáhl, když jste dole, a nic vám nešlo? Nebo jako by na vás byla jen nějaká tíha, kterou nedokážete zvednout? Možná je vaším řešením pomoc od tohoto starého talismanu.

Minulý rok byl drsný. Život nás srazil dolů a poté nás do dobré míry nakopl. A to je jen širší příběh. Každý z nás zažil dost skutečně nežádoucích těžkostí, které se jen hromadí dál a dál. Vypadá to, že celý svět nemá štěstí a každý z nás má smůlu ve svých osobních cestách.

Starověcí Číňané samozřejmě procházeli nekonečnými takovými cykly rozmachu a potíží. Dokonce měli výrok o své vlastní zemi: „Impérium, dlouho rozdělené, se musí spojit; dlouho spojené se musí rozdělit.“

Ale během těch tisíciletí jedna tradice přežila. A mohla by nám pomoci v naší době nouze.

O co jde?

feng-bracelet-2

BoLuk FengShui Bracelet je opravdu dlouhou dobu silnou základnou čínské mystiky a používá se na vše – od ochrany domů a těhotných žen až po fúze společností. Byl obzvláště oblíbený u obchodníků a hráčů, ale jeho síla prý pomáhá mnohem víc než jen štěstí a bohatství.

Předpokládá se, že obsidiánové kameny a tradiční talisman Pi Xiu přinášejí štěstí, ochranu před smůlou a přitahují bohatství. Z tohoto důvodu čínská vláda už dávno zakázala prodávat tyto náramky mimo Čínu a doslova je zabavovala turistům, kteří se s jedním chtěli opustit zemi. Z pověry, že pokud je nechají opustit Čínu, odvedou čínské bohatství a štěstí do zbytku světa.

Ale teď, když se zdálo, že celý svět nemá dost štěstí, si myslíme, že pokud by nám náramek pomohl, svět by mohl znovu prosperovat (a podle oficiální logiky strany bude svět schopen opět nakupovat čínské zobží).

Čím je tak výjimečný?

Talisman Pi Xiu, také známý jako Pi Yao, (ta malá zlatá postava podobná psovi), se od starověku v Číně věří, že je nositelem štěstí v domácnosti nebo na pracovišti. Nejen to, věří se, že také brání bohatství a majetku opustit pracoviště.

Pro doplnění jeho schopností je nejoblíbenější formou jeho použití náramek, tradičně vyrobený z obsidiánových kamenů, přírodního vulkanického skla, o kterém se předpokládá, že má uklidňující a vyrovnávací účinky na vaši mysl a duši, stejně jako pomáhá uzemnit a propojit vaše kořenové čakry k Zemi.

Laicky řečeno, nabízené výhody náramku BoLuk FengShui Bracelet jsou:

Výkonné metafyzické vlastnosti, které vás pomohou chránit před negativitou.

Vytváří dobrý Feng Shui.

Odráží negativní energii, zlo a překážky ve vašem životě.

✅ Pomáhá s vnitřními problémy, jako je úzkost, stres a potlačené trauma.

Pro správnou účinnost se doporučuje, abyste jej nedávali do ložnice a místo toho jej dávali do obývacího pokoje směrem ke dveřím, zatímco spíte.

Pokud jde o cenu těchto tradičně ručně vyráběných talismanů, náramek BoLuk FengShui Bracelet stojí obvykle 1298 Kč v čínském ekvivalentu. Iniciativa šíření po celém světě s cílem přispět k celkové prosperitě všech byla také schválena, aby zahrnovala 50% slevu a bezplatnou celosvětovou přepravu (nyní pouze 649 Kč). Číňané se zoufale snaží, aby cizinci měli peníze na utrácení v Číně, a my z toho máme užitek.

Upřímně řečeno, bez ohledu na to, zda skutečně má některé z těchto mystických a energetických účinků, je to také nádherný kus příslušenství. Kupte si rychle jeden, zatímco jsou stále v prodeji, ať vám přinesou štěstí a prosperitu.

Jen si poslechněte některé příběhy:

„Podívej, nevím, jestli je to proto, že je to kouzlo, nebo proto, že estetika černé a zlaté prostě vypadá tak hezky, ale já jsem potkala svého přítele díky tomuto malému náramku. Po třech různých podvádějících partnerech za posledních pět let se zdá, že jsem konečně našla někoho, s kým bych byla ochotná se usadit. Ať už je to kouzlo nebo ne, děkuji.“

„Mám několik čínských investorských přátel, se kterými jsem se setkal už v době, kdy jsme ještě mohli svobodně cestovat. Jeden z nich mi dal tyto náramky jako dárek a moc se mi to líbilo. Věřím, že mi v životě přinese štěstí. Koneckonců, nemůže mi to nijak ublížit, že? Takže jsem vzal i pro svoji manželku. Přísahá, že začala na ulici nalézat náhodně polehávající mince, protože ho začala nosit.“

„Nejsem pověrčivý typ, ale stále více se dostávám k východní filozofii a poslední rok mě velice stresoval. Jeden takový náramek mám a přísahám, že když ho mám na zápěstí, cítím se jinak. Z praktičtějšího hlediska - od té doby, co jsem ho začal nosit, jsem neonemocněl, takže si myslím, že by to mohlo skutečně fungovat!“

Závěr: Měli byste si koupit náramek BoLuk FengShui Bracelet?

Celkové skóre

4.8/5

5/5
Řemeslná výroba
99%
Výdrž
96%
Hodnota za peníze
98%

Absolutně 100%!

Ať už věříte, že fungují, nebo ne, jen malá naděje, že by možná mohly pomoct, je v těchto těžkých dobách vzácnou komoditou a ve skutečnosti může být jejich tajemství právě tohle, že lidem dává naději, že v těžkých dobách překonají všechny problémy. A pokud ne? Je velmi hezký a ve skutečnosti spíše levný vzhledem k tomu, že je vyrobený ze skutečného obsidiánu. Takže ano. Kupte si jej rychle, než skončí 50% výprodej.

Jak si jej koupit:

Nyní, když víte o těchto úžasných a ohromujících starověkých talismanech, musíte vědět, jak si je koupit, takže zde jsou jednoduché kroky:
 
Krok 1: Doporučujeme objednat si originální náramek BoLuk FengShui Bracelet z oficiálních stránek kliknutím sem (všude jinde jsou jen napodobeniny).
 
Krok 2: Nasaďte si jej a projděte se s lehčím srdcem, Pi Xiu se o vás postará.

TIP: Náramek BoLuk FengShui Bracelet se právě teď rychle vyprodává. Důrazně doporučujeme zadat objednávku rychle kliknutím na tlačítko níže před ukončením této akce!

THIS IS AN ADVERTISEMENT AND NOT AN ACTUAL NEWS ARTICLE, BLOG, OR CONSUMER PROTECTION UPDATE.

This website is an independent service that is supported by advertising. The offers that appear within this article are from companies which the website receives compensation. Editorial Note: The editorial content on this page is created by the website. It is not provided by the companies whose products and service are discussed. Opinions expressed here are our own and have not been reviewed, approved or otherwise endorsed by any third party.

ADVERTISING DISCLOSURE: This website and the products & services referred to on the site are advertising marketplaces. This website is an advertisement and not a news publication. Any photographs of persons used on this site are models. The owner of this site and of the products and services referred to on this site only provides a service where consumers can obtain and compare.

© Copyright 2024 All Rights Reserved.