ADVERTORIAL

Jeśli Szukasz Obfitości, Ten Starożytny Chiński Talizman Może Być Odpowiedzią...

5/5

Autorstwa Łukasz Kaczmarek,  17/07/2024

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

Czy czujesz się tak, jakbyś po prostu nie mógł sobie zrobić przerwy? Jakby życie uderzało w ciebie, gdy jesteś zdołowany, jakby nic nie szło po twojej myśli? A może po prostu ciąży nad Tobą jakiś ciężar, którego nie możesz podnieść? Cóż, być może twoim rozwiązaniem jest pomoc tego starego talizmanu.

Miniony rok był ciężki. Życie sprowadziło nas na ziemię, a potem kopnęło na dobrą sprawę. I to jest tylko szersza historia. Każdy z nas miał mnóstwo naprawdę niechcianych trudności, które po prostu piętrzyły się i piętrzyły. Wydaje się, że cały świat nie ma szczęścia, a każdy z nas ma pecha na swój własny sposób.

Starożytni Chińczycy oczywiście przechodzili przez niekończące się takie cykle nieszczęść i porażek. Oni nawet mieli powiedzenie o ich własnej ziemi: “Imperium, długo podzielone, musi się zjednoczyć; długo zjednoczone, musi się podzielić”.

Ale przez te tysiąclecia przetrwała jedna tradycja. I może ona właśnie pomóc nam w naszych czasach.

Co to jest?

feng-bracelet-2

BoLuk FengShui Bracelet była potężną podstawą chińskiego mistycyzmu przez naprawdę długi czas, była używana do wszystkiego, od ochrony domów i kobiet w ciąży po fuzje korporacyjne. Szczególnie upodobali ją sobie biznesmeni i hazardziści, ale mówi się, że jej moc pomaga w czymś więcej niż tylko w zapewnieniu szczęścia i bogactwa.

Uważa się, że kamienie obsydianu i tradycyjne talizmany Pi Xiu przynoszą szczęście, chronią przed złym losem i przyciągają bogactwo. To właśnie z tego powodu chiński rząd od dawna miał zakaz sprzedaży tych bransoletek poza granicami Chin, jak również dosłownie konfiskował je turystom, którzy chcieli opuścić kraj z jedną z nich. Z przesądu, że jeśli pozwolą im opuścić Chiny, będą one odprowadzać bogactwo i szczęście Chin do reszty świata.

Jednak teraz, gdy cały świat wydaje się być dość ubogi w szczęście, myśli się, że może gdyby wszyscy je mieli, świat mógłby znów prosperować (i zgodnie z logiką oficjalnej partii, świat będzie mógł znów kupować chińskie towary).

Co Czyni Ją Tak Wyjątkową?

Pi Xiu, znany również jako Pi Yao, talizman (ta mała złota postać przypominająca psa) jest uważany od czasów starożytnych w Chinach za przynoszący szczęście do domu lub miejsca pracy, w dosłownym tego słowa znaczeniu. Uważa się, że nie tylko to, ale także powstrzymuje bogactwo i fortunę przed opuszczeniem miejsca pracy.

Aby uzupełnić jego zdolności, najbardziej popularną formą użycia jest bransoletka, tradycyjnie wykonana z obsydianu, naturalnego szkła wulkanicznego, które ma uspokajający i równoważący wpływ na umysł i duszę, jak również pomaga uziemić i połączyć czakrę korzenia z ziemią.

W skrócie, korzyści płynące z BoLuk FengShui Bracelet to:

Silne właściwości metafizyczne, które pomogą Ci ochronić się przed negatywnymi wpływami.

Generuje dobre Feng Shui

Odstrasza negatywną energię, zło i przeszkody w Twoim życiu.

Pomaga w problemach związanych z wewnętrznymi konfliktami, takimi jak niepokój, stres i stłumiona trauma

Dla właściwej skuteczności zaleca się nie umieszczać jej w sypialni, a zamiast tego umieścić ją w salonie podczas snu, zwróconą w stronę drzwi.

Jeśli chodzi o cenę tych tradycyjnie ręcznie robionych talizmanów, BoLuk FengShui Bracelet zazwyczaj kosztuje chiński odpowiednik 249,98 zł. Ale inicjatywa rozprzestrzeniania się na całym świecie, aby pomóc ogólnemu dobrobytowi wszystkich, została również zastosowana w celu zapewnienia 50% zniżki i bezpłatnej wysyłki na całym świecie (Teraz tylko 124 zł). Chińczycy są zdesperowani, aby obcokrajowcy mieli pieniądze do wydania w Chinach, a my na tym korzystamy.

Szczerze mówiąc, czy to naprawdę ma żadnego z tych mistycznych i energetycznych efektów, czy nie, to również wspaniały kawałek akcesorium. Chwyć jeden szybko, póki są jeszcze w sprzedaży, i niech przyniosą ci szczęście i pomyślność.

Wystarczy Posłuchać Niektórych Z Tych Historii:

“Nie wiem, czy to dlatego, że to magia, czy dlatego, że czarno-złota estetyka po prostu wygląda tak ładnie, ale faktycznie spotkałem mojego chłopaka dzięki temu małemu facetowi. Po trzech różnych zdradzanych partnerach w ciągu ostatnich pięciu lat, wydaje się, że w końcu znalazłam kogoś, z kim chciałabym się ustatkować. Magia czy nie, dziękuję.”

“Mam kilku chińskich przyjaciół inwestorów, których poznałam dawno temu, kiedy jeszcze mogliśmy swobodnie podróżować. Jeden z nich dał mi te bransoletki w prezencie i bardzo mi się spodobały. Wierzę, że sam tworzę swoje szczęście w życiu, ale nie zaszkodzi może, dać mu trochę impulsu, prawda? Więc kupiłem też jedną mojej żonie, a ona przysięga, że zaczęła znajdować przypadkowe monety na ulicy, odkąd zaczęła ją nosić.”

“Nie jestem przesądną osobą, ale coraz bardziej zagłębiam się we wschodnią filozofię i ostatni rok był dla mnie bardzo stresujący. Kupiłam jeden z nich i przysięgam, że samo posiadanie go na nadgarstku uspokaja mój umysł. Z bardziej praktycznej strony, nie zachorowałam odkąd zaczęłam go nosić, więc myślę, że to może faktycznie działać!”

Wnioski: Czy Powinieneś Nabyć BoLuk FengShui Bracelet?

Wynik Ogólny

4.8/5

5/5
Jakość Wykonania
99%
Trwałość
96%
Opłacalność
98%

Zdecydowanie w 100%!

Czy wierzysz, że one działają, czy nie, tylko lekka nadzieja, że może mogą, jest cennym towarem w tych trudnych czasach, i naprawdę to może być ich sekret, dając ludziom nadzieję na przetrwanie trudnych czasów. A jeśli nie? Cóż, jest bardzo ładny i w zasadzie dość tani jak na coś wykonanego z prawdziwego obsydianu. Więc tak. Zdobądź jeden szybko, zanim wyprzedaż 50% się skończy.

Jak to zrobić:

Teraz, gdy wiesz o tych niesamowitych i oszałamiających starożytnych talizmanach, musisz chcieć wiedzieć, jak zdobyć jeden, więc oto proste kroki:
 
Krok 1: Zalecamy zamówienie oryginalnej BoLuk FengShui Bracelet (wszędzie są podróbki) z oficjalnej strony klikając tutaj.
 
Krok 2: Załóż ją i chodź z nieco większą ulgą w sercu, Pi Xiu opiekuje się Tobą.

WSKAZÓWKA: BoLuk FengShui Bracelet jest teraz szybko wyprzedawana. Zalecamy szybkie złożenie zamówienia poprzez kliknięcie przycisku poniżej, zanim ta promocja dobiegnie końca!

THIS IS AN ADVERTISEMENT AND NOT AN ACTUAL NEWS ARTICLE, BLOG, OR CONSUMER PROTECTION UPDATE.

This website is an independent service that is supported by advertising. The offers that appear within this article are from companies which the website receives compensation. Editorial Note: The editorial content on this page is created by the website. It is not provided by the companies whose products and service are discussed. Opinions expressed here are our own and have not been reviewed, approved or otherwise endorsed by any third party.

ADVERTISING DISCLOSURE: This website and the products & services referred to on the site are advertising marketplaces. This website is an advertisement and not a news publication. Any photographs of persons used on this site are models. The owner of this site and of the products and services referred to on this site only provides a service where consumers can obtain and compare.

© Copyright 2024 All Rights Reserved.